HISTÓRIA PODNIKU


História Dart clubu sa začala písať v 90-tych rokoch.

Podnik prešiel niekoľkými majiteľmi, v roku 2008 skončil v rukách pána Bartoša, ktorý mal už ako mladý bohaté skúsenosti z rôznych gastronomických prevádzok na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Na počiatku bol Dart club malý útulný bar, postupne sa prepracoval až ku skvelej reštaurácii, ktorá ponúka širokú škálu jedál talianskej kuchyne, ako aj tradičnú slovenskú klasiku a burgre. Mimoriadnu obľubu má pizza s extra tenkým cestom.

Postupom času p. Bartoš rozšíril ponuku o vývoz jedál a nápojov. Vyšiel tak v ústrety labužníkom, ktorí si chceli vychutnať Dart pochúťky z pohodlia svojho domova.

 

D.ART... O nás, čo ponúkame.


Sme moderná reštaurácia s rodinnou atmosférou. Za konceptom stojí majiteľ p. Dávid Bartoš, ktorého myšlienkou je, aby ste sa u nás cítili príjemne ako doma.

Je pre nás potešením byť pri Vašich výnimočných okamihoch v živote. Pripravíme pre Vás na mieru OSLAVY, FIREMNÉ POSEDENIA, či iné SPOLOČENSKÉ AKCIE. Radi Vám poradíme s výberom jedla, nastieraním, či výzdobou miestnosti. Nechajte pokojne Vaše starosti na nás.

V D.ARTe sa zameriavame na jednoduchú gastronómiu, najmä na vynikajúcu chrumkavú pizzu, krémové rizotá, cestoviny, ľahké šaláty a výborné burgre so 100% írskym mäsom. Samozrejmosťou sú v rámci hlavných jedál steaky, klasické aj menej tradičné pokrmy, pochutíte si určite na viedenskom teľacom „šnicli“, či pečených rybách.

Varíme z čerstvých a kvalitných surovín.

V našej vínnej vitríne nájdete široký výber vín, v cukrárenskej zase sladké dobroty, ktoré si pečieme sami.

Tešíme sa na Vás, prajeme príjemné posedenie a dobrú chuť.